תקשורת איכותית בגיל השלישי

 לביקורת על טלפון D1 ע"פ מעריב

לביקורת על טלפון D1 ע"פ ממון ידיעות

תקשורת איכותית בגיל השלישי

ככל שאנחנו מתבגרים, הגוף "מראה" לנו שזה קורה: השמיעה נחלשת, הראייה נעשית פחות ברורה ועוד, הרצון שלנו להישאר פעילים ולהמשיך לקיים תקשורת עם העולם לא פוחתת.
עיצוב מכשירים שיתאימו לבני הגיל השלישי נחשב תמיד מעשה מסובך ולא כלכלי ליצרנים, ישנן דרישות איכות ופרמטרים של עיצוב שהנן ספציפיים לפלח השוק ומנגד פוטנציאל המכירות לא נראה מבטיח.

מפתיע אך כך ש Uniden, ענק התקשורת מיפן, בחרו לעצב מוצר מהפכני העונה על כל שרישות התקשורת של בני הגיל השלישי ?

לא.

ב Uniden שמים דגש על התאמת המוצרים באופן מושלם לשוק היעד, מהנדסי החברה בילו חודשים ארוכים במחקר, בכדי להבין את הצרכים הייחודיים של אנשים בעלי לקות ראייה או לקות שמיעה, בדקו את צרכי המשתמש, בחנו את דרישות המשפחות ופיתחו מוצר ראשון וייחודי Uniden D1.

ה Uniden D1 הוא טלפון שולחני עם מקשים גדולים ושקועים, המאפשרים חיוג קל ונוח ונטל טעויות.

הצג הוא צג מתקדם בעל גופן גדול במיוחד, שמציג את מספר הטלפון המתקשר (שיחה מזוהה) והן את המספר של השיחה הממתינה (שיחה ממתינה מזוהה)
את הצג ניתן לכוונן בהצגת טקסט לבן על רקע שחור או טקסט שחור על רקע לבן, להתאמה מושלמת לסביבת התאורה ולמשתמש.

האלקטרוניקה המתוחכמת שבמכשיר מבטיחה קול חזק וברור הן בשפופרת והן ברמקול המובנה, כמו גם אפשרות התאמה למכשירי שמיעה והגברה לעוצמות חזקות במיוחד.

סוד קטן, בתוך הטלפון השולחני מסתתר לו גם משדר
DECT, שמאפשר לחבר שלוחות אלחוטיות (GAP
) ולדבר בנוחות בכל הבית.
בתוך ערכת המכשיר מצורף כבר תליון
DECT ראשון, שמאפשר לשוחח בטלפון, אפילו במקלחת בזכות העמידות שיש וההגנה מחדירת נוזלים .
התליון הנו כאמור יחידת אלחוטית מלאה בטכנולוגיית
DECT,המאפשרת שיחה בדיוק כמו בכל טלפון אלחוטי רגיל, הסוללה של התליון מספיקה ל- עד 4 ימי המתנה או 3 שעות דיבור בין טעינות.

עד כאן דאגו ב Uniden לנוחות השימוש, אבל, המחקר שלהם הניב כמה תובנות מיוחדות לגבי הצרכים הנוספים של המשתמש והן של בני המשפחה הסובבים אותו

כפתור מצוקה
כפתור אדום ובולט על גבי הטלפון השולחני, לחיצה עליו תפעיל מערכת נודניק מתוחכמת המחייגת עשרות פעמים ל 5 מספרים שונים עד לקבלת מענה.
כאשר נלחץ כפתור המצוקה, הטלפון ננעל למשימת החיוג המוגדר, אבל גם מתחיל להשמיע אזעקה מקומית מלווה באורות חזקים, כך במידה ויש אדם נוסף בבית הוא יוכל לדעת שכפתור המצוקה נלחץ.

התפרצות
ניתן להגדיר במכשיר כי מספרים מסוימים יורשו להתפרץ למצב שיחה ישירות אל התליון האלחוטי, וכך יוכל גורם מורשה להתקשר ולשוחח עם המשתמש ישירות, גם אם אצל המשתמש קיימת מגבלת למענה.

לפרטים נוספים:  6011*                                                                                    

עלון מידע  עלון מידע
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים